Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse Protocol

Număr anunț
DA40206167
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
ANNAH WATER S.R.L. (CUI 49389149)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.597,40 RON
Valoare atribuită
3.597,40 RON
Data publicării
20.04.2026 13:19
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.597,40 RON

din 3.597,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.