Ofertă acceptată Cumpărare directă

CASA DE CULTURA A COMUNEI BASCOV

Număr anunț
DA40224747
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A COMUNEI BASCOV (CUI 24487427)
Furnizor / câștigător
VERA FLOWER S.R.L. (CUI RO49432028)
Cod CPV
03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200 RON
Valoare atribuită
200 RON
Data publicării
22.04.2026 11:55
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200 RON

din 200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.