Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 43,6% sub estimat
Vitek 2 GN
- Număr anunț
- DA40225819
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.267 RON
- Valoare atribuită
- 714,35 RON 43,6% sub estimat
- Data publicării
- 22.04.2026 12:46
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
714,35 RON
din 1.267 RON estimat
43,6%
Adjudecat la 56,4% din estimat · economie 552,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.