Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prezervativ urinar / cateter uretral extern / condom urinar S M L XL STERIL / prezervative urinare

Număr anunț
DA40221927
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
IMUNOHEALTH EXPERT S.R.L. (CUI 46915516)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
633,60 RON
Valoare atribuită
633,60 RON
Data publicării
22.04.2026 09:58
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

633,60 RON

din 633,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.