Ofertă acceptată
Cumpărare directă
tablouri electrice de distributie
- Număr anunț
- DA40221239
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- CLICK ENERGY S.R.L. (CUI 48235630)
- Cod CPV
- 31214510-7 · Tablouri de distributie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.050 RON
- Valoare atribuită
- 8.050 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 09:27
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 10:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.050 RON
din 8.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro