Ofertă acceptată Cumpărare directă

PachetMaterialeSanitarePneumoBaiaMare

Număr anunț
DA40207500
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.157 RON
Valoare atribuită
2.157 RON
Data publicării
20.04.2026 14:19
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.157 RON

din 2.157 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.