Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Raft profesional pentru depozitare L2000xl600xH2000, 1200 kg -2 buc. R312 NJ4543
- Număr anunț
- DA40218504
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- SMART IMPORT S.R.L. (CUI RO47212964)
- Cod CPV
- 39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.429,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.429,80 RON
- Data publicării
- 21.04.2026 15:00
- Termen limită
- 26.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.04.2026 15:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.429,80 RON
din 1.429,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro