Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ANTITOXINA PENTRU VENIN DE VIPERA
- Număr anunț
- DA40208873
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
- Cod CPV
- 33651510-6 · Antiseruri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.360 RON
- Valoare finală
- 2.360 RON
- Data publicării
- 20.04.2026 15:32
- Data finalizării
- 22.04.2026 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.