Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bec LED Osram LED STAR FR A100, E27, 13W (100W), 1521 lm, lumina calda (2700K), clasa energetica F 4
- Număr anunț
- DA40216563
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 79,28 RON
- Valoare atribuită
- 110,48 RON
- Data publicării
- 21.04.2026 13:31
- Termen limită
- 26.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 08:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
110,48 RON
din 79,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro