Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie alimente

Număr anunț
DA40219076
Autoritate contractantă
Centru Scolar pentru Educatie Incluziva Orizont Oradea (CUI 27449371)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.561,04 RON
Valoare atribuită
3.561,04 RON
Data publicării
21.04.2026 15:35
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.561,04 RON

din 3.561,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.