Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ac intepator pentru analizorul automat de hematologie Sysmex XN-1000
- Număr anunț
- DA40217590
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL"SF.IERARH DR.LUCA" ONESTI (CUI 4278825)
- Furnizor / câștigător
- TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI RO10572840)
- Cod CPV
- 31670000-3 · Piese electrice pentru masini sau pentru aparate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.992 RON
- Valoare atribuită
- 2.992 RON
- Data publicării
- 21.04.2026 14:15
- Termen limită
- 26.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.04.2026 16:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.992 RON
din 2.992 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro