Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANUSA DIN LATEX PUDRAT ( 100 buc )

Număr anunț
DA40214991
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HUEDIN (CUI 4485618)
Furnizor / câștigător
IOANA N&M SRL (CUI RO15940153)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,80 RON
Valoare atribuită
546,80 RON
Data publicării
21.04.2026 12:20
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,80 RON

din 546,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.