Ofertă acceptată Cumpărare directă

STAMPILA P20

Număr anunț
DA40224255
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
SAXON'S SRL (CUI RO1976386)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70,25 RON
Valoare atribuită
70,25 RON
Data publicării
22.04.2026 11:30
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70,25 RON

din 70,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.