Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 Brilliant

Număr anunț
DA40223710
Autoritate contractantă
COMUNA HELESTENI (PRIMARIA COMUNEI HELESTENI) (CUI 4541300)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.048,60 RON
Valoare atribuită
1.118,60 RON
Data publicării
22.04.2026 11:10
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.118,60 RON

din 1.048,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.