Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare diverse materiale pentru intretinere si functionare

Număr anunț
DA40222871
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Capalnas (CUI 3678394)
Furnizor / câștigător
SILVER E&A MAGAZINE S.R.L. (CUI 28266860)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
857,89 RON
Valoare atribuită
857,89 RON
Data publicării
22.04.2026 10:38
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

857,89 RON

din 857,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.