Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola sterilizare plata / Role sterilizare plate cu trei indicatori 400mm x 200m

Număr anunț
DA40222508
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285 RON
Valoare atribuită
285 RON
Data publicării
22.04.2026 10:22
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285 RON

din 285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.