Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seringi de 20 ml cu ac din doua parti cu ac G21 0,80 x 40 mm - INJEKT DUO 20 ml - 4645200V HC
- Număr anunț
- DA40208140
- Autoritate contractantă
- SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33194110-0 · Pompe de perfuzie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.688 RON
- Valoare atribuită
- 7.688 RON
- Data publicării
- 20.04.2026 14:51
- Termen limită
- 25.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.688 RON
din 7.688 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro