Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dosare incopciate, sfoara arhivare si banda corectoare

Număr anunț
DA40211879
Autoritate contractantă
Politia Locala Vaslui (CUI 17090660)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,64 RON
Valoare atribuită
131,64 RON
Data publicării
21.04.2026 10:05
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,64 RON

din 131,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.