Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de promovare si publicitate media radio la nivel local prin intermediul a 3 (trei) programe

Număr anunț
DA40211669
Autoritate contractantă
JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
Furnizor / câștigător
MEDIA GROUP SERVICES INTERNATIONAL SRL (CUI RO13869251)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155.655 RON
Valoare atribuită
155.655 RON
Data publicării
21.04.2026 09:57
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155.655 RON

din 155.655 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.