Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie lucrari de marcaje rutiere in municipiul Blaj
- Număr anunț
- DA40210477
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public-GOSPODARIE COMUNALA BLAJ (CUI RO13947058)
- Furnizor / câștigător
- LIONTREE INFRASTRUCTURE S.R.L. (CUI 43304410)
- Cod CPV
- 45233221-4 · Lucrari de marcaj rutier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400.000 RON
- Valoare finală
- 400.000 RON
- Data publicării
- 21.04.2026 08:53
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 11:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.