Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Maner laringoscop standard, cu fibra optica si LED, reutilizabil, Flexicare
- Număr anunț
- DA40227199
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMPACT SRL (CUI RO13720895)
- Cod CPV
- 33124100-6 · Aparate de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.400 RON
- Valoare atribuită
- 7.400 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 13:51
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.400 RON
din 7.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro