Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SODA CAUSTICA FULGI Numar de referinta: 16
- Număr anunț
- DA40221685
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Viticultura si Vinificatie Bujoru (CUI RO14794971)
- Furnizor / câștigător
- OPETH INGREDIUM S.R.L. (CUI 41028742)
- Cod CPV
- 24311521-5 · Soda caustica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 748 RON
- Valoare atribuită
- 748 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 09:47
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 10:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
748 RON
din 748 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro