Ofertă refuzată Cumpărare directă

Vitek 2 YST.

Număr anunț
DA40219824
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700,15 RON
Valoare finală
700,15 RON
Data publicării
22.04.2026 07:33
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.