Ofertă acceptată Cumpărare directă

Desderman Care - solutie alcoolica pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor

Număr anunț
DA40217406
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico-Sociala pentru bolnavi cronici Salonta (CUI 15742520)
Furnizor / câștigător
INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199,84 RON
Valoare atribuită
199,84 RON
Data publicării
21.04.2026 14:07
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199,84 RON

din 199,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.