Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Burete medical cu clorhexidina 4%,Set ingrijire orala%,
- Număr anunț
- DA40221116
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL BUCURESTI RAHOVA (CUI 15249612)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 39330000-4 · Echipament de dezinfectare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330 RON
- Valoare atribuită
- 330 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 09:20
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
330 RON
din 330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro