Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ecran tactil rezistiv 12” pentru uMEC 12

Număr anunț
DA40219325
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
RBM SERVICE - MEDICAL EQUIPMENTS SRL (CUI 36217575)
Cod CPV
30231310-3 · Ecrane plate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
21.04.2026 15:57
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.