Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VANA RSP CAUCIUCAT DN100 - conform oferta
- Număr anunț
- DA40211119
- Autoritate contractantă
- SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI RO1605884)
- Furnizor / câștigător
- AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
- Cod CPV
- 42131120-3 · Robinete-vana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.118 RON
- Valoare atribuită
- 2.118 RON
- Data publicării
- 21.04.2026 09:31
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.118 RON
din 2.118 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro