Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Subscripție anuală Single-user Licență AutoCAD LT - nou/reinnoire
- Număr anunț
- DA40223132
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
- Furnizor / câștigător
- GRAPHEIN INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 44272481)
- Cod CPV
- 48321000-4 · Pachete software de proiectare asistata de calculator (CAD) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 10:48
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 15:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro