Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de spalat rufe Arctic APLM2WFSU28411WPB, 8 Kg, 1400 RPM, Clasa A, Motor Silent Inverter

Număr anunț
DA40222801
Autoritate contractantă
MEMORIAL HEALTHCARE INTERNATIONAL SRL (CUI RO39932735)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.238,84 RON
Valoare atribuită
1.238,84 RON
Data publicării
22.04.2026 10:35
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.238,84 RON

din 1.238,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.