Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIRCUIT DE RESPIRATIE / VENTILATIE CU TUB EXTENSIBIL 1,8M PENTRU ADULT

Număr anunț
DA40218104
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
Cod CPV
33170000-2 · Anestezie si reanimare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.475 RON
Valoare atribuită
2.610 RON
Data publicării
21.04.2026 14:40
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.610 RON

din 2.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.