Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,7% sub estimat

Colebil x 20 drj.

Număr anunț
DA40223667
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CODLEA (CUI 4317550)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
584,50 RON
Valoare atribuită
557,20 RON 4,7% sub estimat
Data publicării
22.04.2026 11:08
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

557,20 RON

din 584,50 RON estimat 4,7%

Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 27,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.