Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 76,4% sub estimat
NEOCATE LCP, APTAMIL PEPTI 1+2
- Număr anunț
- DA40223289
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
- Cod CPV
- 33692300-0 · Produse pentru nutritie enterala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.333,55 RON
- Valoare atribuită
- 550 RON 76,4% sub estimat
- Data publicării
- 22.04.2026 10:54
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 15:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
550 RON
din 2.333,55 RON estimat
76,4%
Adjudecat la 23,6% din estimat · economie 1.783,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.