Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REACTIVI DE LABORATOR

Număr anunț
DA40222115
Autoritate contractantă
AQUAVAS SA VASLUI (CUI RO17986823)
Furnizor / câștigător
EMSAR SRL (CUI RO2833465)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.908,38 RON
Valoare atribuită
2.908,38 RON
Data publicării
22.04.2026 10:07
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.908,38 RON

din 2.908,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.