Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Netildex 3mg/1mg/ml-pic. oft., sol. x 5ml-Sifi IT COMBINATII (NETILMICINUM + DEXAMETHASONUM)
- Număr anunț
- DA40220153
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 333,80 RON
- Valoare atribuită
- 333,80 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 08:19
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
333,80 RON
din 333,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro