Ofertă refuzată Cumpărare directă

MEDICAMENTE

Număr anunț
DA40219245
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
578,99 RON
Valoare finală
578,99 RON
Data publicării
21.04.2026 15:49
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.