Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ulei pentru distrugatoare, 1L, KOBRA
- Număr anunț
- DA40225446
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARĂ 02310 SIBIU (CUI 42617070)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.041,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.041,20 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 12:28
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.041,20 RON
din 2.041,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro