Ofertă acceptată Cumpărare directă

COLIER REPARATIE

Număr anunț
DA40217788
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
Furnizor / câștigător
ROWATER NET SA BUZAU (CUI RO31217116)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
859 RON
Valoare atribuită
859 RON
Data publicării
21.04.2026 14:25
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

859 RON

din 859 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.