Ofertă acceptată Cumpărare directă

elaborare Punct de vedere contestatii, alte activitati aferente solutionarii contestatiilor

Număr anunț
DA40219916
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
COSADA EXPERT CONSULTING S.R.L. (CUI 45854992)
Cod CPV
79421000-1 · Servicii de gestionare a proiectelor, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
22.04.2026 07:53
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 08:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.