Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de recrutare (Rev.2)
- Număr anunț
- DA40210686
- Autoritate contractantă
- AQUAVAS SA VASLUI (CUI RO17986823)
- Furnizor / câștigător
- FOX MANAGEMENT CONSULTANTS SRL (CUI RO30645343)
- Cod CPV
- 79600000-0 · Servicii de recrutare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON
- Data publicării
- 21.04.2026 09:07
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.500 RON
din 7.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro