Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lanterna LED frontala Varta H20 PRO, dimabila, 200 lm, lumina alba si rosie, IPX4, baterii incluse

Număr anunț
DA40218080
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
31527210-1 · Lanterne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103,74 RON
Valoare atribuită
103,74 RON
Data publicării
21.04.2026 14:39
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103,74 RON

din 103,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.