Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale de laborator Ref. 7130 / 21.04.2026 - LAM
- Număr anunț
- DA40219610
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 38412000-6 · Termometre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.370 RON
- Valoare atribuită
- 1.370 RON
- Data publicării
- 21.04.2026 17:12
- Termen limită
- 26.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.370 RON
din 1.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro