- Număr anunț
- DA40227496
- Autoritate contractantă
- S.C. HORTICULTURA S.A. Timisoara (CUI 1816890)
- Furnizor / câștigător
- LANDISA PLANT SRL (CUI 34468791)
- Cod CPV
- 03452000-3 · Arbori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.500 RON
- Valoare atribuită
- 37.500 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 14:04
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37.500 RON
din 37.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro