Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Directa

Număr anunț
DA40226343
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES (CUI 4323446)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03222111-4 · Banane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320,37 RON
Valoare atribuită
320,37 RON
Data publicării
22.04.2026 13:10
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

320,37 RON

din 320,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.