Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,3% sub estimat

Benzina fara Plumb CO 95, pe baza de carduri de credit, prin sistemul Petrom Card

Număr anunț
DA40232165
Autoritate contractantă
CENTRUL EURO-ATLANTIC PENTRU REZILIENTA (CUI 44649418)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.165,30 RON
Valoare atribuită
9.137,90 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
23.04.2026 10:08
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.137,90 RON

din 9.165,30 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 27,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.