Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DERATIZARE

Număr anunț
DA40172032
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
FITO AGRO PEST S.R.L. (CUI 50945779)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.120 RON
Valoare finală
37.120 RON
Data publicării
14.04.2026 13:29
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.