Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tifon medical 90 cm x 100m, pliat, 40-42 grame / mp
- Număr anunț
- DA40230675
- Autoritate contractantă
- Spitalul General C.F. Brasov (CUI 4443280)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141114-2 · Tifon medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 490 RON
- Valoare atribuită
- 490 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 08:52
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 09:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
490 RON
din 490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro