Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Materiale Sanitare Spitalul Municipal Ploiesti - Ambulator
- Număr anunț
- DA40230609
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.409 RON
- Valoare atribuită
- 2.409 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 08:48
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.409 RON
din 2.409 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro