Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALIMENTE
- Număr anunț
- DA40225061
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT VOINICELUL (CUI 33559786)
- Furnizor / câștigător
- MELIOR S.R.L. (CUI 15561796)
- Cod CPV
- 15131200-7 · Carne uscata, sarata, afumata sau condimentata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 317,87 RON
- Valoare atribuită
- 317,87 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 12:10
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
317,87 RON
din 317,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro