Ofertă refuzată Cumpărare directă

BISCUITI CREMA, BISCUITI SIMPLI, EUGENIA

Număr anunț
DA40235031
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
ADMARDIH SRL (CUI RO16035579)
Cod CPV
15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.336,40 RON
Valoare finală
43.336,40 RON
Data publicării
23.04.2026 12:16
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.