Ofertă acceptată Cumpărare directă

GPP DUMBRAVA MINUNATA ACHIZITIE ALIMENTE

Număr anunț
DA40231802
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "IOAN CIUREA (CUI 18260437)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
988,71 RON
Valoare atribuită
988,71 RON
Data publicării
23.04.2026 09:51
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

988,71 RON

din 988,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.